Chiny Smart Led Street Lights producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Liz Lin

Numer telefonu : 86-13764526887

WhatsApp : +8613764526887

Free call
Shanghai Lipu Electric Lighting Co., Ltd.

Shanghai Lipu Electric Lighting Co., Ltd.

  • Shanghai Lipu Electric Lighting Co., Ltd.
  • Shanghai Lipu Electric Lighting Co., Ltd.
  • Shanghai Lipu Electric Lighting Co., Ltd.
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Sprzedawca
marki: HGG Ilość pracowników: 80~120
Coroczne wyprzedaże: Rok założenia: 2001
pc Export: 70% - 80%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
Shanghai Lipu Electric Lighting Co., Ltd., założona w 2001 roku, specjalizująca się w produkcji inteligentnego oświetlenia, reflektorów LED, lamp ulicznych LED, wszelkiego rodzaju tradycyjnych produktów oświetlenia zewnętrznego, takich jak reflektory, lampy uliczne, lampy fabryczne, lampy halogenowe i akcesoria takie jak statecznik, zapłonnik, kondensator, lampy, sterowanie zdjęciami itp. Produkty automatyki domowej, takie jak lampy sufitowe LED, również zostały zbadane i wyprodukowane. W 2013 r. firma zbudowała nową fabrykę w Changzhou (Changzhou Huaou Lighting Electric Co., Ltd.) w celu zaspokojenia rosnących potrzeb produkcji.

Historia
Po ponad 16 latach rozwoju i rozwoju, firma stworzyła zestaw rozwoju produktu, produkcji i sprzedaży w dziedzinie oświetlenia. Stabilny, innowacyjny i uczciwy styl zarządzania pomaga nam zdobyć dobrą reputację wśród klientów.

Usługa
Nasza firma zatwierdziła ISO9001, CCC, CE (EMC, LVD), TUV, certyfikat RoHS, większość produktów została wyeksportowana do krajów Bliskiego Wschodu, Europy, Ameryki Południowej, Afryki, Azji itp. Stała się jedną z głównych produkcji baza w Chinach.

Z pojęciem Jakość po pierwsze, Klient po pierwsze, szczerze pragniemy nawiązać z Państwem dobre stosunki handlowe i wspólnie zbudować świetlaną przyszłość.

Nasz zespół
Po ponad 16 latach rozwoju i rozwoju firma stworzyła zestaw produktów, produkcji i sprzedaży w dziedzinie oświetlenia. Stabilny innowacyjny i uczciwy styl zarządzania pomaga nam zdobyć dobrą reputację od klientów.

  • Gilbert

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość